WYSZUKAJ PRODUKT

Gościmy

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Firma Rolsad dealer DEUTZ-FAHR , +++ od 19 lat, służymy wiedzą i doświadczeniem w doborze sprzętu.

RS-RV 80 – 90

Lamborghini RS RV

Design

Kompaktowa, smukła bryła: estetyczny wygląd gwarantuje monoliotyczna maska silnika i zaokrąglony dach, ułatwiający jazdę w wąskich rzędach upraw bez ich uszkadzania.Dbałość o jakość detali dotyczy także tapicerki oraz materiałów izolacji akustycznej, które zwiększają komfort pracy operatora.

Silnik

  Trzycylindrowy silnik spełniający wymogi normy Tier III, wyposażono w turbosprężarkę, Intercooler, układ wtryskowy z oddzielnymi wtryskiwaczami dla każdego z cylindrów oraz elektroniczny układ sterujący. Hydraulicznie regulowane popychacze zapewniają optymalną wydajność silnika już od momentu jego uruchomieniu.  

Przekładnia

Niezwykła wydajność i wszechstronność. Skrzynia biegów z 3 zakresami PowerShift oferuje 45 biegów do jazdy do przodu i tyle samo do tyłu. Przekładnia mechaniczna zapewnia 30P+15T biegów. Rewers hydrauliczny z dwoma niezawodnymi, wielotarczowymi sprzęgłami mokrymi, układ Stop&Go oraz funkcja Overspeed pozwalają na jazdę z prędkością 40 km/h. WOM z trzema prędkościami (540/540ECO/1000) i zsynchronizowany WOM. Doskonała przyczepność i bezpieczeństwo dzięki napędowi na 4 koła oraz skutecznemu układowi hamulcowemu

Układ hydrauliczny

Układ hydrauliczny z pompą o wydajności do 58 l/min oferowany jest w dwóch konfiguracjach: w wersji sześciodrożnej z regulatorem przepływu i trzema rozdzielaczami mechanicznymi lub sześciodrożnym z dwoma rozdzielaczami elektrohydraulicznymi oraz jednym rozdzielaczem z regulatorem przepływu sterowanym za pomocą joysticka z kabiny.Mechaniczny podnośnik tylny o udźwigu do 3000 kg. Dostępna jest także konfiguracja z podnośnikiem przednim o udźwigu 1500 kg i WOM 1000 obr./min.

Kabina

<p">  Przeszklona kabina na czterech słupkach z pełną szybą przednią oferuje doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach. Klimatyzowane, przestronne wnętrze to komfort i wygoda operatora. Ergonomicznie rozmieszczone, oznaczone kolorystycznie przyrządy sterownicze pozwalają na intuicyjną obsługę ciągnika i łatwą identyfikację każdego z elementów jego wyposażenia. Model RV jest niższy i węższy, co czyni z niego najbardziej wyspecjalizowany model ciągnika o najlepszej w swojej klasie zwrotności i wielofunkcyjności.  

 

  80 90
Moc maksymalna (KM/kW) 82/60 90/66
Moc homologowana (2000/25/EC) przy znamionowej prędkości obrotowej (KM/kW) 82/60 90/66
Moment maksymalny (Nm) 310 340
Liczba cylindrów / pojemność (il./cm³) 3/3000 3/3000
Udźwig podnośnika (kg) 3000 3000
Szerokość maksymalna (mm) 1160 1160

PROMOCJE

Youtube
Facebook

PRACA

Zatrudnimy przedstawiciela handlowego

Zaintersowany wyślij nam swoje CV

adam@rolsad.com

 

Unia Europejska

unia