WYSZUKAJ PRODUKT

Gościmy

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Firma Rolsad dealer DEUTZ-FAHR , +++ od 19 lat, służymy wiedzą i doświadczeniem w doborze sprzętu.

RF 80 – 90

 

Lamborgini RF

 Design


Nadzwyczaj kompaktowa i smukła konstrukcja: jednoelementowa pokrywa silnika i zaokrąglone krawędzie dachu, prócz nadawania ciągnikowi estetycznego wyglądu, ułatwiają bezpieczne przemieszczanie się pośród nawet najwęższych rzędów upraw bez ich uszkadzania.Dbałość o jakość detali obejmuje także dobór materiałów dla zapewnienia najwyższego komfortu pracy operatora.

 Silnik


Czterocylindrowy silnik spełniający wymogi normy Tier III, wyposażono w turbosprężarkę, Intercooler, układ wtryskowy z oddzielnymi wtryskiwaczami dla każdego z cylindrów oraz elektroniczny układ sterowania. Układ jest o wiele bardziej precyzyjny i oferuje zwiększone osiągi przy zredukowanym zużyciu paliwa. Układ popychaczy hydraulicznych zapewnia optymalną sprawność zaraz po uruchomieniu silnika.

Przekładnia


Niezwykła wydajność i wszechstronność. Skrzynia z superreduktorem, 5 biegami i 3 zakresami PowerShift na każdym biegu oferuje 45 biegów do jazdy do przodu/do tyłu. Przekładnia mechaniczna to 30P+15T przełożeń.Rewers hydrauliczny z dwoma wielotarczowymi sprzęgłami mokrymi, układ Stop&Go oraz funkcja Overspeed pozwalają na jazdę z prędkością 40 km/h.Trzy prędkości WOM (540/540ECO/1000) i WOM zsynchronizowany.Skuteczny napęd na 4 koła oraz zintegrowany układ hamulcowy na 4 koła zapewnia wyjątkowe bezpieczeństwo.
 

Układ hydrauliczny

 

Układ hydrauliczny z pompą o wydajności do 58 l/min oferowany jest w dwóch zasadniczych konfiguracjach: w układzie sześciodrożnym z regulatorem przepływu i trzema rozdzielaczami mechanicznym; w podwójnym układzie czterodrożnym w dwóch wersjach do wyboru: czterodrożnej z dwoma rozdzielaczami mechanicznymi lub sześciodrożnej z dwoma rozdzielaczami elektrohydraulicznymi oraz jednym rozdzielaczem z regulatorem przepływu sterowanym za pomocą joysticka z kabiny. Mechaniczny podnośnik tylny o udźwigu do 3000 kg. Dostępna jest także konfiguracja z podnośnikiem przednim o udźwigu 1500 kg i WOM 1000 obr./min.

Kabina

 

Przeszklona kabina na czterech słupkach z monolityczną szybą przednią oferuje doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach. Klimatyzowane, przestronne wnętrze, izolacja akustyczna i termiczna; ergonomiczne, pogrupowane przyrządy sterujące pozwalają na intuicyjną obsługę i łatwą identyfikację każdego z elementów wyposażenia.

 

 

  80 90
Moc maksymalna (KM/kW) 82/60 85/63
Moc homologowana (2000/25/EC) przy znamionowej prędkości obrotowej (KM/kW) 82/60 85/63
Moment maksymalny (Nm) 310 345
Liczba cylindrów / pojemność (il./cm³) 3/3000 4/4000
Udźwig podnośnika (kg) 3000 3000
Szerokość maksymalna (mm) 1450 1450

PROMOCJE

Youtube
Facebook

PRACA

Zatrudnimy przedstawiciela handlowego

Zaintersowany wyślij nam swoje CV

adam@rolsad.com

 

Unia Europejska

unia