WYSZUKAJ PRODUKT

Gościmy

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Firma Rolsad dealer DEUTZ-FAHR , +++ od 19 lat, służymy wiedzą i doświadczeniem w doborze sprzętu.

APV Logo

Seria standardowa PS: 120/200/300/500/800

 

Siewniki pnełmatyczne PSSiewniki pneumatyczne firmy APV to rozwiązanie dla każdego gospodarza, który ceni sobie oszczędność czasu i precyzję. Zasada ich działania umożliwia pracę nawet przy silnym wietrze – przez elektrycznie sterowany wałek wysiewający, nasiona przedostają się do kanału powietrznego, skąd przenoszone są przez podmuch powietrza generowany przez dmuchawę (elektryczną/hydrauliczną/napędzaną przez WOM) bezpośrednio do płytek rozsiewających. Następnie, nasiona są równomiernie rozprowadzane po glebie. Konstruktorzy APV zadbali o to, żeby siewnikami z serii PS można było wysiewać zarówno drobne, jak i większe nasiona. Co więcej, gospodarz przez cały czas może nadzorować i kontrolować prędkość obrotową wałka wysiewającego!


Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zastosowanym w serii PS, materiał siewny jest rozprowadzany na całej szerokości roboczej, niezależnie od siły wiatru. Wyposażenie standardowe siewników pneumatycznych PS w zupełności wystarczy, aby siew był precyzyjny, a efekty – w pełni zadowalające. Wyposażenie dodatkowe sprawi, że praca z siewnikiem będzie maksymalnie komfortowa.


Siewniki pneumatyczne z serii PS są dostępne aż w 5 różnych pojemnościach: 120 l, 200 l, 300 l, 500 l, 800 l. Doradcy z zespołu APV Polska pomogą Ci dobrać urządzenie dostosowane do Twoich potrzeb oraz pomogą w pierwszym uruchomieniu maszyny.

 

POBIERZ ZAŁĄCZNIK
Download this file (APV-Siewniki pnelmatyczne PS.pdf)APV-Siewniki pnelmatyczne PS.pdf[ ]7328 kB

PROMOCJE

 

DF promocje 2018

PROMOCJE

 

 

Youtube
Facebook

PRACA

Zatrudnimy przedstawiciela handlowego

Zaintersowany wyślij nam swoje CV

adam@rolsad.com

 

Unia Europejska

unia